ihracat

HAKKIMIZDA

"TurkEN Group" geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

"TurkEN Group" yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ışığında farklı sektörlerde de ticari faaliyetleri bulunan aynı zamanda ihracat ve ithalat konusunda profesyonelleşmiştir.

Birden fazla sektörde sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerini , ülke ekonomisine , sanayileşmesine ve üretim altyapısının gelişmesine katkı sağlamak, küresel ticaret yönetişiminde farkındalık oluşturmak ve ülkemizin hizmetine sunmak amacı ile 2019 yılında ayrı ayrı faaliyet gösteren firmalarımızı tek bir çatı altında toplayarak yolumuza daha emin adımlarla devam etme kararı aldık.

Bu karar ışığında, paydaşlarımıza "EN" iyi hizmetleri verebilmek adına Turk-EN Group çatısı altında daha da güçlü ve kaliteli biçimde tüm sektörel faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Amacımız...

İhracat yapmak, ihracatını geliştirmek veya yeni pazarlara açılmak isteyen kobi vasfında, üretici ve tacir konumundaki firmalarımıza ihracat ve yeni pazarlara girme konusunda, profesyonel danışmanlık , temsilcilik ve satış pazarlama hizmeti sunmaktadır.

Değerlerimiz...

  • Hizmet, Güven, Kalite, Sorumluluk ve Saygı
  • İş Ahlakı ve Dürüstlük

    Başarıya ulaşırken iş ahlakını ve dürüst olmayı temel değer olarak benimser, çalışan ve paydaşlarımızdan da aynı titizliği bekleriz.

  • İnsana Saygı

    Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çalışanlarının onuruna saygıyı ön planda tutar, tüm çalışmalarımızı bu bilinçle gerçekleştiririz.

ithalat

TurkEN

eğitim

eğitim