PROJE YÖNETİMİ

Proje Uygulama

TurkEN Group paydaşlarının talepleri doğrultusunda sürekli bilgi alışverişi içinde tüm proje sürecini tasarlar. Bu süreç, ilk tanışmadan, hizmetin memnuniyetile sonlanmasına kadar olan bölümü içerir. Optimum seviyede maliyet, maksimum seviyede güven ve kalite akılcı ve sürdürülebilir projeler yapılır. Bilgi birikimi ve tecrübesi ile TurkEN Group, işletmelerin stratejik planlarını da uygun olarak şekillendirek, operasyon maliyetlerini minimum seviyede tutacak çözümler sunar.

Anahtar Teslim Projeler

TurkEN Group , her tür ticari projelerin tasarlanmasından, sürdürülebilir hale gelmesine kadar tüm süreçleri yönetir. Projenin tek merkezden kontrolü, sürecin en verimli şekilde işlemesi ve hız bakımından maksimum kazanç sağlanır.

Projenizi anahtar teslim olarak yaptırmanızın birçok avantajı vardır;

  • Onlarca firma yerine tek bir firma ile muhatap olunarak iş ve evrak yükü azaltılır.
  • Yalnızca bir kere teklif alma süreci yaşanır.
  • Yapım süreci ve aşamalar arasında uyumsuzluklar oluşma ihtimali minimuma iner.
  • Proje süresinde talep edilebilecek değişiklikler ve düzeltmeler için tek bir firma ile görüşmek çözüm için yeterli olacaktır.
  • TurkEN Group birçok işte değerlendirerek seçtiği çözüm ortakları ve sunduğu müşteri odaklı hizmet ile anahtar teslim proje ihtiyaçlarınızda EN kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı sonuçlar sunmaktadır.

    PROJE YÖNETİMİ